Chrobry II gromi w Wałbrzychu

Chrobry II efektownie pokonuje w Wałbrzychu miejscowy Górnik Nowe Miasto 8:1.
01-06-2024 07:51
W meczu 32 kolejki Koleje Dolnośląskie 4 Ligi strzelanie już w 2 minucie rozpoczął Eryk Pieczarka. Do przerwy Chrobry prowadził 2:0, ale po zmianie stron mocno i skutecznie zaatakował. Dzięki temu wygrał całe spotkanie 8:1, a poza Pieczarką do bramki rywali trafiali Tomasz Wojciechowski z Fabianem Wojtalem (po dwa gole) oraz Krzysztof Janiszewski, Ziemowit Witczak i Stanisław Antosik. Nie jest to jednak najwyższe zwycięstwo Pomarańczowo-Czarnych w całym sezonie. Jesienią pokonali drużynę KS-u Łomnica 10:1.

Do końca rozgrywek pozostały już tylko dwie kolejki. W przedostatniej, 8 czerwca o godz. 17.00, Chrobry podejmie Iskrę Księginice.

GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH - CHROBRY II GŁOGÓW 1:8 (0:2)
0:1 Pieczarka 2
0:2 Wojciechowski 42 (k)
0:3 Wojciechowski 49
0:4 Janiszewski 54
0:5 Witczak 57
0:6 Antosik 60