CHG II: STAL POKONANA 4:0

Chrobry II wygrywa ze Stalą Chocianów 4:0 po bramkach Adriana Marciniaka, Tymona Krawca oraz Gracjana Antkowiaka.
23-04-2022 05:07
Chrobry II w 23 kolejce 4 Ligi pokonał Stal Chocianów 4:0. To trzecie zwycięstwo z rzędu Pomarańczowo-Czarnych i trzecie z minimum trzema bramkami, a przy tym czystym koncie.

Chrobry mógł objąć prowadzenie w 26 minucie, gdy w polu karnym sfaulowany został Toshiya Inoue, ale strzał z jedenastego metra Adriana Marciniaka obronił bramkarz Stali. Do głogowian należała za to końcówka tej części. W 39 minucie Adrian Marciniak się zrehabilitował i domknął akcję z podaniem wzdłuż bramki od Miłosza Jóźwiaka. Chwilę przed końcem, w 44 minucie, na 2:0 podwyższył Tymon Krawiec.

Po przerwie Chrobry kontrolował przebieg spotkania i podwyższał wynik. W 58 minucie swoją drugą w tym meczu bramkę zdobył Adrian Marciniak. W 84 minucie rezultat ustalił Gracjan Antkowiak i Chrobry został z czteroma golami, trzema punktami i pierwszym miejscem w tabeli.

Za tydzień, w sobotę 30 kwietnia, Chrobry zmierzy się na wyjeździe z Kaczawą Bieniowice (godz. 16.00).

CHROBRY II GŁOGÓW - STAL CHOCIANÓW 4:0 (2:0)
1:0 Marciniak 39
2:0 Krawiec 44
3:0 Marciniak 58
4:0 Antkowiak 84

W 26 minucie Adrian Marciniak (Chrobry) nie wykorzystał rzutu karnego (obrona bramkarza

CHROBRY II: Szafer - Jurgo (62 Draczyński), Wawrzyniak, Zarówny, Inoue (68 Jaszczyk), Zygmunt (50 Antkowiak), Marciniak, Bartlewicz, Krawiec, Fryzowicz (19 Bartecki), Jóźwiak (76 Galas).

STAL: Szczypiński - Róg (75 Jaskólski), Kuriata, Sałata, Czerep, Kulbiński, Kasiński, Otocki, Żmuda, Kunz, Zdulski (40 Kruk).