ChG II: awans na 2 miejsce

Trzecie zwycięstwo z rzędu rezerw Chrobrego Głogów, które dziś pokonały Spartę Rudna 2:1 i awansowały na pozycję wicelidera Koleje Dolnośląskie 4 Ligi.W 18 minucie na 1:0 trafił Dominik Piła i na jednobramkowym prowadzeniu…
12-09-2020 10:19

W 18 minucie na 1:0 trafił Dominik Piła i na jednobramkowym prowadzeniu zakończyła się pierwsza połowa. Po przerwie goście wyrównali, ale odpowiedź Chrobrego nastąpiła szybko. Pięć minut po wyrównującym golu, a trzy po swoim wejściu na boisko, rezultat spotkania ustalił Przemysław Siudak.

Trzecia wygrana z rzędu daje obecnie Chrobremu drugie miejsce w tabeli. Liderem są Karkonosze Jelenia Góra, które mają trzy punkty więcej.

CHROBRY II GŁOGÓW - SPARTA RUDNA 2:1 (1:0)