ChG II: jedna bramka zadecydowała

Po serii trzech zwycięstw tym razem drugi zespół Chrobrego bez punktów. W sobotnim meczu do rozstrzygnięcia wystarczyła jedna bramka, a głogowianie przegrali na wyjeździe z Górnikiem Złotoryja 0:1.Do przerwy utrzymywał się…
20-09-2020 01:02

Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Druga część zaczęła się dla Chrobrego pechowo, bo zaraz po wznowieniu sędzia po faulu wskazał na 11 metr. W 47 minucie zwycięskiego gola zdobył Mateusz Poparda.

W następnym spotkaniu rezerwy Chrobrego zmierzą się u siebie z Orkanem Szczedrzykowice. Ten mecz zaplanowano na sobotę 26 września na godz. 15.00.

Górnik Złotoryja - Chrobry II Głogów 1:0 (0:0)

1:0 Poparda 47

Chrobry II: Szafer - Pietrzczyk (69 Fryzowicz), Wawrzyniak (38 Malczuk), Grzymisławski, Boksiński, Dybizbański (26 Marciniak), Jandziak, Jóźwiak, Kobiela, Siudak, Staszkowian.

Żółte kartki (Chrobry II): Jandziak, Grzymisławski.