TRZY PUNKTY CHROBREGO II

Chrobry II po golu Miłosza Jóźwiaka wygrał z Granitem Roztoka 1:0 i obronił pozycję lidera 4 Ligi.
26-03-2022 04:45
autor: ŁJ

Chrobry już w pierwszej akcji kończonej przez Miłosza Jóźwiaka stworzył duże zagrożenie pod bramką rywala. Później jeszcze golkiper gości dobrze interweniował przy główce Miłosza Jandziaka, ale sumując tę część gry, w sytuacjach było po równo. Dwa bardzo niebezpieczne ataki przeprowadzili też przyjezdni, a po jednym z nich świetnie w głogowskiej bramce spisał się Bartek Szafer. W pierwszej połowie był więc remis i jeśli chodzi o sytuacje, i stan bramkowy.
Po zmianie stron głogowianie przycisnęli. Najpierw bardzo dobrej okazji po podaniu Gracjana Antkowiaka nie wykorzystał Miłosz Jóźwiak. Nie trafił czysto w piłkę, ale na tym nie poprzestał i w 62 minucie po faulu na nim sędzia podyktował rzut karny. Sam poszkodowany podszedł do piłki i strzelił na 1:0, potwierdzając bardzo dobrą w tej rundzie dyspozycję, bo to jego piąte trafienie w trzecim spotkaniu rundy wiosennej. Korzystny wynik utrzymał się do końca i Chrobry pozostał z kompletem punktów oraz pierwszym miejscem w  tabeli 4 Ligi.
CHROBRY II GŁOGÓW - GRANIT ROZTOKA 1:0 (0:0)
1:0 Jóźwiak 62 (k)

CHROBRY II: Szafer - Malczuk, Wawrzyniak, Jandziak, Inoue, Zygmunt (46 Antkowiak), Marciniak (90 Draczyński), Galas (46 Bartlewicz), Krawiec, Fryzowicz (75 Bartecki), Jóźwiak (85 Jurgo).

GRANIT: Kretkowski - Jędryka, Bałut (75 Mieliwodzki), Grosiak, Donaj, Smutek (87 Tutka), Strzyżewski (83 Grzęda), Kulasa, Orda, Wirchniański, Pospiszyl.

ŻÓŁTE KARTKI: Szafer, Bartecki, Antkowiak - Strzyżewski.