Chrobry II Głogów - Lechia Dzierżoniów 1:1

Chrobry II podzielił się punktami w meczu 6 kolejki Kolei Dolnośląskich 4 Ligi z Lechią Dzierżoniów.
31-08-2024 05:05
Pomarańczowo-Czarni swoją przewagę udokumentowali golem zdobytym do szatni. W 45 minucie bramkarza rywali pokonał Tomasz Wojciechowski i z jednobramkowym prowadzeniem Chrobry zszedł na przerwę. Wcześniej dwie świetne okazje miał Mateusz Machaj, którego przed wpisaniem się na listę strzelców najpierw zatrzymał golkiper Lechii, a następnie poprzeczka. Trzeba było zadowolić się tym 1:0.

Po zmianie stron goście zdołali jednak doprowadzić do wyrównania, wykorzystując stały fragment gry. W 61 minucie Marcel Gawłowski został pokonany bezpośrednio z rzutu wolnego i ta bramka spowodowała, że mecz zakończył się podziałem punktów.

CHROBRY II GŁOGÓW – LECHIA DZIERŻONIÓW 1:1 (1:0)
1:0 Wojciechowski 45
1:1 Wasilewski 61

CHROBRY II: Gawłowski – Bartecki (67 Biliński), Marcinkowski, Diduszko, Antkowiak (67 Francus), Grzelak, Janiszewski, Wojciechowski (67 Marciniak), Skowronek, Machaj, Witczak (83 Tworzydło).

ŻÓŁTE KARTKI (CHROBRY II): Grzelak.