F1L: teraz czas na ruch Chrobrego. Tabela po 3 kolejce

Po 3 kolejce Pomarańczowo-Czarni na 18 miejscu i… czas na pogoń. Spoglądamy na ligową tabele po weekendowej serii.
07-08-2023 09:18
Niemal połowa ligi nie ma jeszcze wygranej na swoim koncie, ale z drugiej strony podczas weekendowej kolejki w większości symbolicznie zapunktowały zespoły, które - podobnie jak Chrobry - miały zerowy dorobek. Stal Rzeszów zremisowała w Krakowie, z Resovia w meczu z Podbeskidziem. Te dwie rzeszowskie ekipy z jednym punktem są w tabeli tuż przed głogowianami. Zera nie ma już też Polonia, która pokonała Arkę 3:2. W Fortuna 1 Lidze czas już tylko na Chrobrego.

Jedynym zespołem z kompletem punktów po trzech kolejkach jest GKS Tychy. Teraz tyszanie wygrali w Opolu 2:0 po golach zdobytych w ostatnich jedenastu minutach i są na czele.

Najbliższy rywal Pomarańczowo-Czarnych, Górnik Łęczna, zremisował w Legnicy 0:0 i był to trzeci z rzędu remis w wykonaniu drużyny trenera Ireneusza Mamrota. Piątkowy mecz w Łęcznej będzie więc pojedynkiem o pierwsze ligowe zwycięstwo dla obu ekip.