ChG II: zadecydowały dopiero rzuty karne

Seria rzutów karnych była potrzebna do rozstrzygnięcia dzisiejszego meczu 1/8 finału JANAX Dolnośląskiego Pucharu Polski Podokręgu Legnica. Prochowiczanka Prochowice pokonała w ten sposób Chrobrego II 6:5.
11-09-2024 08:33
autor: ŁJ
W regulaminowym czasie było 3:3. Szybko, bo już w 22 minucie bramkę zdobyli piłkarze Prochowiczanki, ale Chrobry odpowiedział golem Sebastiana Francusa. Prowadzenie Chrobremu dał następnie Tomasz Wojciechowski. I choć w drugiej połowie dwa koleje gole zdobyli gospodarze, głogowianie pomimo gry w dziesięciu doprowadzili do wyrównania. W samej końcówce na 3:3 trafił Adrian Marciniak. Rzuty karne nieznacznie lepiej egzekwowali jednak zawodnicy z Prochowic i to oni zagrają w dalszej fazie PP.

Chrobry pozostanie w tym sezonie na ligowym „froncie” i już w najbliższą sobotę o godz. 14.00 zmierzy się u siebie z Piastem Nowa Ruda.

Prochowiczanka Prochowice - Chrobry II Głogów 3:3 k. 6:5

Bramki (Chrobry II): Francus, Wojciechowski, Marciniak.

Chrobry II: Guzielak - Buszewski, Janik (70 Kreczetowski), Biliński, Rosa, Diduszko, Grzelak (70 Gawłowski), Tworzydło (55 Szostak), Wojciechowski (55 Marciniak), Francus (70 Kozłowski), Antkowiak (55 Witczak).

Czerwone kartki (Chrobry II): Guzielak 65 (za dwie żółte).