Z DOMINIKIEM PIŁĄ W SKŁADZIE POKONALI ANGLIĘ

45 minut Dominika Piły w wygranym meczu reprezentacji Polski U-20 z Anglią.
25-03-2022 10:00
autor: ŁJ
45 minut Dominika Piły w wygranym meczu reprezentacji Polski U-20 z Anglią w ramach Elite League. W rozegranym w Bielsku-Białej spotkaniu Biało-Czerwoni wygrali 2:0.

Młodzieżowiec Chrobrego na boisku pojawił się w 46 minucie. Wtedy jeszcze było 0:0, ale już w pierwszym kwadransie drugiej odsłony Polacy zdobyli dwa gole i wygrali 2:0. Po tym zwycięstwie będą przygotowywać się do drugiego i zarazem ostatniego meczu podczas zgrupowania. W poniedziałek o godz. 16.00 we Frydek-Mistek spotkanie z Czechami.

Polska - Anglia 2:0
1:0 Radosław Gołębiowski 55
2:0 Patryk Szwedzik 60

Polska: Lotka - Talar (46 Gołębiowski), Paluszek (90 Szymański), Łopata, Tkocz (46 Szcześniak), Żukowski (67 Iskra), Pyrka (46 Szwedzik), Struski (82 Bieroński), Kałuziński (46 Łakomy), Kobacki (46 Piła), Szymczak (46 Zjawiński).