Chrobry II liderem 4 Ligi!

Rezerwy Chrobrego Głogów pokonały Gryfa Gryfów Śląski 3:0 i na kolejkę przed końcem rundy jesiennej objęły pozycję lidera w Koleje Dolnośląskie 4 Lidze.Już do przerwy było 2:0. Wynik w 15 minucie otworzył Przemysław…
18-11-2020 09:00

Już do przerwy było 2:0. Wynik w 15 minucie otworzył Przemysław Siudak, a w 35 minucie podwyższył go Adrian Marciniak. W drugiej połowie swoją przewagę głogowianie udokumentowali kolejnym trafieniem. W 53 minucie należało ono do Marciniaka, który tym samym od niedzieli (3:3 z Mewą Kunice) zdobył aż pięć goli dla Pomarańczowo-Czarnych. W samepj końcówce rezultat na 4:0 mógł zmienić Kacper Pietrzczyk, jednak piłkę po jego strzale z podyktowanego za faul rzutu karnego obronił golkiper gości.

Chrobry będzie teraz bronić lidera. Tytuł mistrza jesieni zapewnią mu w sobotę trzy punkty. Tego dnia zespół trenera Jakuba Wolnego zmierzy się na wyjeździe z Konfekesem Legnica.

CHROBRY II GŁOGÓW - GRYF GRYFÓW ŚLĄSKI 3:0 (2:0)