KOLEJNY REPREZENTACYJNY WYSTĘP DOMINIKA PIŁY

Dominik Piła kończy zgrupowanie reprezentacji Polski U-20. Dziś zagrał w meczu z Czechami.
28-03-2022 05:08
45 minut Dominika Piły w meczu reprezentacji Polski U-20 z kadrą Czech w ramach Elite League. Po wygranej rywalizacji z Anglią kilka dni wcześniej, tym razem Biało-Czerwoni przegrali we Frydek-Mistek 0:2.

W piątek nasz młodzieżowiec zagrał w wygranym 2:0 spotkaniu z Anglią. Wtedy wszedł na boisko w 46 minucie, a w tej połowie Polacy zdobyli dwa zwycięskie gole. Tym samym kolejne swoje zgrupowanie reprezentacji Polski U-20 kończy na występach w dwóch zaplanowanych w tym czasie meczach. Teraz powróci do Głogowa i dołączy do drużyny, która we wtorek rozpocznie przygotowania do niedzielnego pojedynku w Fortuna 1 Lidze z Puszczą Niepołomice.

Czechy - Polska 2:0
Marek Icha 30, Filip Firbacher 60

Polska: Bieszczad (46 Tobiasz) - Paluszek (46 Szymański), Łopata, Szcześniak (66 Tkocz), Żukowski, Struski (46 Kałuziński), Łakomy (76 Bieroński), Pyrka (46 Szymczak), Piła (46 Kobacki), Gołębiowski (46 Iskra (83 Talar)), Zjawiński (66 Gerbowski).