Raport z wypożyczeń: Janiszewski z golem

Poweekendowy przegląd występów wypożyczonych do innych klubów zawodników Chrobrego Głogów.
21-10-2024 08:48

Gabriel Estigarribia

Ważne zwycięstwo z Gabrielem Estigarribią grającym pełen 90 minut odnosi w Betclic 2 Lidze Skra Częstochowa. Pokonała Olimpię Grudziądz 2:1, robiąc to w efektowny sposób. Jeszcze w 82 minucie Olimpia prowadziła jednym golem. Trafienia z 83 i 90 minuty pozwoliły jednak Skrze cieszyć się z kompletu punktów.

Krzysztof Janiszewski

Po serii występów w podstawowym składzie 19-letni obrońca wpisał się na listę strzelców. Jego Świt Szczecin wygrał z Rekordem Bielsko-Biała 3:2. Bramka Janiszewskiego zdobyta głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w 45 minucie pozwoliła odżyć nadziejom, bo od 34 minuty to Rekord był na prowadzeniu. Krzysiek na boisku występował do 67 minuty. Do tego czasu został też ukarany pierwszą w tym sezonie żółtą kartką. W drugoligowej tabeli Świt jest na 9 miejscu.

Jakub Korolewicz

Odra Bytom Odrzański w Betclic 3 Lidze pokonała Polonię Słubice 1:0. Obecny w kadrze meczowej Jakub pozostawał na ławce.