poz.
Mecze
Punkty
W
R
P
Bramki
Iskra Kochlice
Parasol Wrocław
Ślęza Wrocław
FC Wrocław Academy
Górnik Polkowice
Górnik Wałbrzych
Karkonosze Jelenia Góra
Barycz Sułów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Nowa Ruda
Olympic Junior Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
Lotnik Jeżów Sudecki
Bobrzanie Bolesławiec
Miedź Legnica
Moto-Jelcz Oława
Bobrzanie Bolesławiec
Polonia-Stal Świdnica
Miedź Legnica
Lechia Dzierżoniów
Górnik Wałbrzych
Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
FC Wrocław Academy
AP Brzeg Dolny
Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin
Lechia Dzierżoniów
Górnik Polkowice
Olympic Junior Wrocław
Parasol Wrocław
Górnik Polkowice
Iskra Kochlice
Chrobry U-15 II Głogów
Chemik Bydgoszcz
Raków Częstochowa
Górnik Zabrze
Warta Poznań
Rekord Bielsko-Biała
Odra Opole
Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław
Zawisza Bydgoszcz
Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec
Arka Gdynia
Chrobry U-17 Głogów
Zagłębie Lubin
FASE Szczecin
Chrobry U-15 Głogów
FC Wrocław Academy
Chrobry U-16 Głogów
Miedź Legnica
Chrobry U-17 II Głogów
WKS Śląsk Wrocław
Miedź Legnica
Górnik Zabrze
Śląsk II Wrocław
Olympic Junior Wrocław
GKS Katowice
Odra Opole
Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław
Chrobry U-19 Głogów
Mieszko Ruszowice
Zagłębie Lubin
Iskra Kochlice
Jaworzanka 1946 Jawor
Górnik Złotoryja
Chrobry U-13 II Głogów
Lotnik Jeżów Sudecki
Karkonosze Jelenia Góra
Miedź Legnica
Iskra Kochlice
Łużyce Lubań
Chrobry U-13 Głogów
Zagłębie II Lubin
Zagłębie Lubin
Unia Opole
Amico Lubin
Chrobry U-13 III Głogów
Konfeks Legnica
Sokół Jerzmanowa
Sparta Grębocice
Zryw Kotla
Gwardia Białołęka
Zawisza Serby
Football Academy Głogów
Chrobry U-13 V Głogów
Football Academy Głogów
Korona Czernina
Zamet Przemków
Kopalniak Gaworzyce
Odra Ścinawa
Zagłębie Lubin Future
Chrobry U-13 IV Głogów
TS Mitech Żywiec
Polonia Tychy
MUKS PS Kostrzyn
Oriens Chojnów
Górnik Złotoryja
Jaworzanka 1946 Jawor
Mewa Kunice
Konfeks Legnica
Zagłębie Lubin Future
Chrobry U-15 III Głogów
Polonia Wrocław
Parasol Wrocław
Polonia Środa Śląska
Lotnik Jeżów Sudecki
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia-Stal Świdnica
Olympic Junior Wrocław
Chrobry U-14 Głogów
Karkonosze Jelenia Góra
FC Wrocław Academy
Górnik Zabrze
Polonia Świdnica
Stilon Gorzów
Plon Błotnica Strzelecka
MKS Myszków
Czarni II Sosnowiec
Chrobry Głogów
Ślęza Wrocław
Olympic Junior Wrocław
Parasol Wrocław
Miedź Legnica
Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin
Ślęza Wrocław
Górnik Polkowice
Polonia Świdnica
Piast Nowa Ruda
Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
Orzeł Ząbkowice Śl.
Lechia Dzierżoniów
Parasol Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
Miedź Legnica
Górnik Polkowice
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
FC Wrocław Academy
Raków Częstochowa
Chrobry U-13 V Głogów
FC Wrocław Academy
Moto Jelcz Oława
Olympic Junior Wrocław
Parasol Wrocław
Moto Jelcz Oława
Ślęza Wrocław
Chrobry U-16 Głogów
Widawa Kiełczów
Górnik Polkowice
Parasol Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
Polonia Świdnica
Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław
Olympic Junior Wrocław
Ślęza Wrocław
Łużyce Lubań
Gwardia Białołęka
Pogoń Góra
Iskra Kochlice
Bobrzanie Bolesławiec
Chrobry U-15 II Głogów
WKS Śląsk Wrocław
Lechia Dzierżoniów
Chrobry U-17 II Głogów
Górnik Wałbrzych
Miedź Legnica
Chrobry U-17 Głogów
Bobrzanie Bolesławiec
KS Żórawina
Chrobry U-19 Głogów
Rekord Bielsko-Biała
Górnik Zabrze
Chrobry U-15 Głogów
Chrobry U-13 Głogów
Miedź Legnica
Odra Ścinawa
Iskra Kochlice
Amico Lubin
Zamet Przemków
Chrobry U-13 IV Głogów
Chrobry U-13 III Głogów
Górnik Złotoryja
Konfeks Legnica
Jaworzanka 1946 Jawor
Zagłębie Lubin
Górnik Polkowice
Mała Unia Rosochata
Chrobry U-13 II Głogów
Chrobry U-12 Głogów
Łużyce Lubań
FC Wrocław Academy
TS Mitech Żywiec
Śląsk Wrocław
Olympic Junior Wrocław
Miedź Legnica
Moto Jelcz Oława
WKS Śląsk Wrocław
Chrobry Głogów
Stilon Gorzów
Unia Opole
Polonia Świdnica-ŻAP
Promień Żary
Czarni II Sosnowiec
ULKS Bogdańczowice
KKS Zabrze
Ślęza Wrocław
Polonia Tychy
Lechia Dzierżoniów
Śląsk Wrocław
Górnik NM Wałbrzych
FC Wrocław Academy
UKS FA Bolesławiec
Zagłębie Lubin
Karkonosze Jelenia Góra
Iskra Kochlice
Górnik Polkowice
Miedź Legnica
Lechia Piechowice
Łużyce Lubań
Zagłębie Lubin Future
Korona Czernina
Ślęza Wrocław
Sparta Grębocice
Football Academy Głogów
Kopalniak Gaworzyce
Parasol Wrocław
Czarni Lwówek Śląski
Chrobry U-14 Głogów
1
Parkowcy SP 7
12
24
8
0
4
54:40
1
Raków II Częstochowa
17
41
12
5
0
35-8
1
AC Wylewy SP 13
13
36
12
0
1
137:33
1
Chrobry II Głogów
30
69
22
3
5
99-25
1
Chrobry II Głogów
30
69
22
3
5
99-25
2
Apis Jędrzychowice
30
66
21
3
6
73-33
2
FC Piastów SP 3
13
25
8
1
4
102:47
2
Polonia Bytom
17
37
12
1
4
37-16
2
FC Nosocice SP 13
12
23
7
2
3
48:36
3
FC Maroko SP 11
12
23
7
2
3
51:36
3
FC Korniszony SP 8
13
24
8
0
5
64:56
3
Rekord Bielsko-Biała
17
36
11
3
3
42-19
3
Mewa Kunice
30
63
20
3
7
75-57
4
Ślęza Wrocław
17
32
10
2
5
42-26
4
Łamagi Piastowskie SP 3
12
14
4
2
6
36:44
4
FC Dzbany SP 10
13
24
8
0
5
79:50
4
Łużyce Lubań
30
61
19
4
7
78-51
5
Lechia Zielona Góra
16
31
9
4
3
29-20
5
Coco Jamboo SP 7
13
21
7
0
6
65:71
5
Granit Roztoka
30
55
16
7
7
63-42
5
FC Dżentelmeni SP 8
12
3
1
0
11
16:50
6
Górnik Złotoryja
30
46
13
7
10
56-46
6
Górnik II Zabrze
17
29
9
2
6
37-30
6
FC Bez Nazwy SP 12
13
15
5
0
8
57:54
7
Kuźnia Jawor
30
45
13
6
11
72-63
7
Gwarek Tarnowskie Góry
17
26
7
5
5
26-23
7
Young Eleven SP 11
13
3
1
0
12
18:200
8
FC Koleja SP 2
13
7
2
1
10
41:52
8
MKS Kluczbork
17
22
6
4
7
30-26
8
Prochowiczanka
30
45
14
3
13
65-60
9
Pniówek Pawłowice
17
22
6
4
7
32-31
9
Sparta Rudna
30
41
12
5
13
92-77
10
Sparta Grębocice
30
41
11
8
11
68-67
10
Polonia Nysa
17
21
6
3
8
26-30
11
Carina Gubin
17
21
6
3
8
18-26
11
Odra Ścinawa
30
40
11
7
12
66-71
12
Leśnik Osiecznica
30
30
8
6
16
50-84
12
Stilon Gorzów
17
19
5
4
8
25-30
13
Warta Gorzów
16
18
4
6
6
17-28
13
Stal Chocianów
30
25
7
4
19
34-83
14
Chrobry II Głogów
17
17
5
2
10
21-28
14
Pogoń Świerzawa
30
18
4
6
20
36-67
15
Kaczawa Bieniowice
30
18
5
3
22
45-104
15
LKS Goczałkowice Zdrój
17
15
3
6
8
15-27
16
Iskra Księginice
30
17
4
5
21
50-92
16
Odra Wodzisław Śląski
17
14
3
5
9
23-44
17
Miedź II Legnica
17
11
2
5
10
16-34
18
Stal Brzeg
17
11
3
2
12
15-40