Akademia Piłki Nożnej

Dołącz do klubowej Akademii Chrobrego Głogów!

Akademia Piłki Nożnej Chrobry Głogów to najlepsze miejsce do rozpoczęcie piłkarskiej kariery! Zapraszamy chłopców i dziewczynki na nabór do drużyn piłkarskich naszego klubu.

Maj 2022
nieponwtośroczwpiąsob
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Czerwiec 2022
nieponwtośroczwpiąsob
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
24-05-2022 18:30
IV Okręgowa Liga Młodzików / 11 kolejka
Chrobry
U-13 III Głogów
Chrobry
U-13 IV Głogów
dni
godzin
minut
sekund
25-05-2022 18:30
I Wojewódzka Liga Juniorów / 27 kolejka
Chrobry
U-19 Głogów
Parasol
Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
28-05-2022 10:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy C2 / 7 kolejka
Śląsk
Wrocław
Chrobry
U-14 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
28-05-2022 10:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 11 kolejka
Górnik
Polkowice
Chrobry
U-12 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
28-05-2022 10:00
I Wojewódzka Liga JM / 11 kolejka
Chrobry
U-17 Głogów
Olympic
Junior Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
28-05-2022 12:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 11 kolejka
Chrobry
U-13 II Głogów
Konfeks
Legnica
dni
godzin
minut
sekund
28-05-2022 12:30
II Wojewódzka Liga JM / 11 kolejka
Chrobry
U-17 II Głogów
Widawa
Kiełczów
dni
godzin
minut
sekund
28-05-2022 13:00
II Wojewódzka Liga Młodzików / 11 kolejka
Iskra
Kochlice
Chrobry
U-13 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
28-05-2022 16:00
3 Liga Kobiet / 19 kolejka
KKS
Zabrze
Chrobry
Głogów
dni
godzin
minut
sekund
28-05-2022 17:00
4 liga / 29 kolejka
Sparta
Rudna
Chrobry
II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
28-05-2022 18:00
Centralna Liga Juniorów U-15 / 13 kolejka
GKS
Katowice
Chrobry
U-15 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
29-05-2022 10:00
V Okręgowa Liga Młodzików / 9 kolejka
Sparta
Grębocice
Chrobry
U-13 V Głogów
dni
godzin
minut
sekund
29-05-2022 11:00
II Wojewódzka Liga Trampkarzy / 11 kolejka
Chrobry
U-15 II Głogów
Czarni
Lwówek Śląski
dni
godzin
minut
sekund
29-05-2022 16:00
I Wojewódzka Liga JM B2 / 8 kolejka
Olympic
Junior Wrocław
Chrobry
U-16 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
04-06-2022 00:00
IV Okręgowa Liga Młodzików / 12 kolejka
Chrobry
U-13 IV Głogów
Pogoń
Góra
dni
godzin
minut
sekund
04-06-2022 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 12 kolejka
Mała
Unia Rosochata
Chrobry
U-13 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
04-06-2022 00:00
V Okręgowa Liga Młodzików / 10 kolejka
Chrobry
U-13 V Głogów
Korona
Czernina
dni
godzin
minut
sekund
04-06-2022 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 12 kolejka
Chrobry
U-12 Głogów
Jaworzanka
1946 Jawor
dni
godzin
minut
sekund
04-06-2022 00:00
IV Okręgowa Liga Młodzików / 12 kolejka
Zagłębie
Lubin Future
Chrobry
U-13 III Głogów
dni
godzin
minut
sekund
04-06-2022 11:00
II Wojewódzka Liga Trampkarzy / 12 kolejka
Miedź
Legnica
Chrobry
U-15 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
04-06-2022 11:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy C2 / 8 kolejka
FC
Wrocław Academy
Chrobry
U-14 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
04-06-2022 12:00
Centralna Liga Juniorów U-15 / 14 kolejka
Chrobry
U-15 Głogów
Zagłębie
Lubin
dni
godzin
minut
sekund
04-06-2022 13:00
I Wojewódzka Liga JM B2 / 9 kolejka
Chrobry
U-16 Głogów
Moto
Jelcz Oława
dni
godzin
minut
sekund
04-06-2022 13:00
II Wojewódzka Liga JM / 12 kolejka
Parasol
Wrocław
Chrobry
U-17 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
04-06-2022 13:00
II Wojewódzka Liga Młodzików / 12 kolejka
Chrobry
U-13 Głogów
Zagłębie
Lubin
dni
godzin
minut
sekund
04-06-2022 17:00
4 liga / 30 kolejka
Chrobry
II Głogów
Prochowiczanka
dni
godzin
minut
sekund
04-06-2022 17:30
I Wojewódzka Liga JM / 12 kolejka
Zagłębie
Lubin
Chrobry
U-17 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
05-06-2022 10:00
I Wojewódzka Liga Juniorów / 28 kolejka
Orzeł
Ząbkowice Śl.
Chrobry
U-19 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
11-06-2022 00:00
IV Okręgowa Liga Młodzików / 13 kolejka
Chrobry
U-13 IV Głogów
Zamet
Przemków
dni
godzin
minut
sekund
11-06-2022 00:00
IV Okręgowa Liga Młodzików / 13 kolejka
Chrobry
U-13 III Głogów
Amico
Lubin
dni
godzin
minut
sekund
11-06-2022 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 13 kolejka
Górnik
Złotoryja
Chrobry
U-12 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
11-06-2022 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 13 kolejka
Chrobry
U-13 II Głogów
Zagłębie
Lubin
dni
godzin
minut
sekund
11-06-2022 11:00
II Wojewódzka Liga Trampkarzy / 13 kolejka
Chrobry
U-15 II Głogów
Lechia
Piechowice
dni
godzin
minut
sekund
11-06-2022 11:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy C2 / 9 kolejka
Chrobry
U-14 Głogów
WKS
Śląsk Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
11-06-2022 11:00
I Wojewódzka Liga Juniorów / 29 kolejka
Chrobry
U-19 Głogów
WKS
Śląsk Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
11-06-2022 13:00
II Wojewódzka Liga JM / 13 kolejka
Chrobry
U-17 II Głogów
Karkonosze
Jelenia Góra
dni
godzin
minut
sekund
11-06-2022 13:00
I Wojewódzka Liga JM B2 / 10 kolejka
Parasol
Wrocław
Chrobry
U-16 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
11-06-2022 13:00
I Wojewódzka Liga JM / 13 kolejka
Chrobry
U-17 Głogów
Ślęza
Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
11-06-2022 13:00
II Wojewódzka Liga Młodzików / 13 kolejka
UKS
FA Bolesławiec
Chrobry
U-13 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
18-06-2022 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 14 kolejka
Chrobry
U-12 Głogów
Chrobry
U-13 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
18-06-2022 00:00
IV Okręgowa Liga Młodzików / 14 kolejka
Zagłębie
Lubin Future
Chrobry
U-13 IV Głogów
dni
godzin
minut
sekund
18-06-2022 00:00
IV Okręgowa Liga Młodzików / 14 kolejka
Odra
Ścinawa
Chrobry
U-13 III Głogów
dni
godzin
minut
sekund
18-06-2022 11:00
I Wojewódzka Liga Juniorów / 30 kolejka
Łużyce
Lubań
Chrobry
U-19 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
18-06-2022 11:00
II Wojewódzka Liga Trampkarzy / 14 kolejka
Łużyce
Lubań
Chrobry
U-15 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
18-06-2022 13:00
II Wojewódzka Liga Młodzików / 14 kolejka
Chrobry
U-13 Głogów
Górnik
Polkowice
dni
godzin
minut
sekund
18-06-2022 13:00
II Wojewódzka Liga JM / 14 kolejka
Polonia
Świdnica
Chrobry
U-17 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
18-06-2022 13:00
I Wojewódzka Liga JM / 14 kolejka
Śląsk
Wrocław
Chrobry
U-17 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
4 Liga
LP.
M
W/R/P
P
1
Chrobry II Głogów
28
20 / 3 / 5
63
2
Apis Jędrzychowice
28
19 / 3 / 6
60
3
Mewa Kunice
28
18 / 3 / 7
57
4
Łużyce Lubań
28
17 / 4 / 7
55
5
Granit Roztoka
28
15 / 6 / 7
51
6
Prochowiczanka
28
14 / 3 / 11
45
100% akcji Spółki
Sponsor Premium
Partner techniczny
Sponsorzy Ligi
Business Club Platynowy
Business Club Złoty
Business Club Srebrny
Business Club Brązowy
Kluby partnerskie