Akademia Piłki Nożnej

Dołącz do klubowej Akademii Chrobrego Głogów!

Akademia Piłki Nożnej Chrobry Głogów to najlepsze miejsce do rozpoczęcie piłkarskiej kariery! Zapraszamy chłopców i dziewczynki na nabór do drużyn piłkarskich naszego klubu.

Wrzesień 2022
nieponwtośroczwpiąsob
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Październik 2022
nieponwtośroczwpiąsob
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Listopad 2022
nieponwtośroczwpiąsob
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
30-09-2022 16:30
V Okręgowa Liga Młodzików / 8 kolejka
Football
Academy Głogów
Chrobry
U-13 V Głogów
dni
godzin
minut
sekund
01-10-2022 11:00
II Wojewódzka Liga Trampkarzy / 8 kolejka
Iskra
Kochlice
Chrobry
U-15 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
01-10-2022 11:00
III Okręgowa Liga Trampkarzy / 8 kolejka
Górnik
Złotoryja
Chrobry
U-15 III Głogów
dni
godzin
minut
sekund
01-10-2022 13:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 8 kolejka
Chrobry
U-13 II Głogów
Jaworzanka
1946 Jawor
dni
godzin
minut
sekund
01-10-2022 13:00
IV Okręgowa Liga Młodzików / 8 kolejka
Odra
Ścinawa
Chrobry
U-13 IV Głogów
dni
godzin
minut
sekund
01-10-2022 13:30
III Okręgowa Liga Młodzików / 8 kolejka
Amico
Lubin
Chrobry
U-13 III Głogów
dni
godzin
minut
sekund
01-10-2022 14:30
3 Liga / 10 kolejka
Chrobry
II Głogów
LKS
Goczałkowice Zdrój
dni
godzin
minut
sekund
01-10-2022 15:00
Centralna Liga Juniorów U-17 / 8 kolejka
Raków
Częstochowa
Chrobry
U-17 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
01-10-2022 15:00
II Wojewódzka Liga Młodzików / 7 kolejka
Chrobry
U-13 Głogów
Iskra
Kochlice
dni
godzin
minut
sekund
01-10-2022 16:00
I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 6 kolejka
Parasol
Wrocław
Chrobry
U-17 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
01-10-2022 17:30
3 Liga Kobiet / 6 kolejka
Chrobry
Głogów
TS
Mitech Żywiec
dni
godzin
minut
sekund
02-10-2022 10:00
I Wojewódzka Liga Juniorów / 8 kolejka
Chrobry
U-19 Głogów
Górnik
Wałbrzych
dni
godzin
minut
sekund
02-10-2022 10:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 6 kolejka
Parasol
Wrocław
Chrobry
U-16 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
02-10-2022 12:30
I Wojewódzka Liga Trampkarzy C2 / 6 kolejka
Chrobry
U-14 Głogów
Miedź
Legnica
dni
godzin
minut
sekund
02-10-2022 13:30
Centralna Liga Juniorów U-15 / 7 kolejka
GKS
Katowice
Chrobry
U-15 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
06-10-2022 16:30
V Okręgowa Liga Młodzików / 9 kolejka
Chrobry
U-13 V Głogów
Zryw
Kotla
dni
godzin
minut
sekund
08-10-2022 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 9 kolejka
Zagłębie
Lubin
Chrobry
U-13 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
08-10-2022 10:00
II Wojewódzka Liga Trampkarzy / 9 kolejka
Chrobry
U-15 II Głogów
Bobrzanie
Bolesławiec
dni
godzin
minut
sekund
08-10-2022 10:00
III Okręgowa Liga Trampkarzy / 9 kolejka
Chrobry
U-15 III Głogów
Jaworzanka
1946 Jawor
dni
godzin
minut
sekund
08-10-2022 12:00
Centralna Liga Juniorów U-17 / 9 kolejka
Chrobry
U-17 Głogów
Śląsk
Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
08-10-2022 12:30
IV Okręgowa Liga Młodzików / 9 kolejka
Chrobry
U-13 IV Głogów
Korona
Czernina
dni
godzin
minut
sekund
08-10-2022 12:30
Centralna Liga Juniorów U-15 / 8 kolejka
Zagłębie
Lubin
Chrobry
U-15 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
08-10-2022 13:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 9 kolejka
Iskra
Kochlice
Chrobry
U-13 III Głogów
dni
godzin
minut
sekund
08-10-2022 13:00
II Wojewódzka Liga Młodzików / 8 kolejka
Lotnik
Jeżów Sudecki
Chrobry
U-13 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
08-10-2022 14:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 7 kolejka
Chrobry
U-16 Głogów
Iskra
Kochlice
dni
godzin
minut
sekund
08-10-2022 15:00
3 Liga / 11 kolejka
Warta
Gorzów
Chrobry
II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
08-10-2022 16:30
I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 7 kolejka
Chrobry
U-17 II Głogów
Lechia
Dzierżoniów
dni
godzin
minut
sekund
09-10-2022 13:00
I Wojewódzka Liga Juniorów / 9 kolejka
Górnik
Polkowice
Chrobry
U-19 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
09-10-2022 14:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy C2 / 7 kolejka
Olympic
Junior Wrocław
Chrobry
U-14 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
09-10-2022 15:00
3 Liga Kobiet / 7 kolejka
Polonia
Tychy
Chrobry
Głogów
dni
godzin
minut
sekund
12-10-2022 15:30
V Okręgowa Liga Młodzików / 10 kolejka
Sparta
Grębocice
Chrobry
U-13 V Głogów
dni
godzin
minut
sekund
15-10-2022 00:00
Centralna Liga Juniorów U-17 / 10 kolejka
Arka
Gdynia
Chrobry
U-17 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
15-10-2022 10:00
IV Okręgowa Liga Młodzików / 10 kolejka
Football
Academy Głogów
Chrobry
U-13 IV Głogów
dni
godzin
minut
sekund
15-10-2022 10:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 10 kolejka
Chrobry
U-13 II Głogów
Górnik
Złotoryja
dni
godzin
minut
sekund
15-10-2022 11:00
I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 8 kolejka
Górnik
Wałbrzych
Chrobry
U-17 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
15-10-2022 11:00
Centralna Liga Juniorów U-15 / 9 kolejka
Chrobry
U-15 Głogów
Górnik
Zabrze
dni
godzin
minut
sekund
15-10-2022 12:00
I Wojewódzka Liga Juniorów / 10 kolejka
Chrobry
U-19 Głogów
FC
Wrocław Academy
dni
godzin
minut
sekund
15-10-2022 12:30
II Wojewódzka Liga Trampkarzy / 10 kolejka
Górnik
Polkowice
Chrobry
U-15 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
15-10-2022 13:00
III Okręgowa Liga Trampkarzy / 10 kolejka
Konfeks
Legnica
Chrobry
U-15 III Głogów
dni
godzin
minut
sekund
15-10-2022 14:00
3 Liga / 12 kolejka
Chrobry
II Głogów
Rekord
Bielsko-Biała
dni
godzin
minut
sekund
15-10-2022 14:30
I Wojewódzka Liga Trampkarzy C2 / 8 kolejka
Chrobry
U-14 Głogów
FC
Wrocław Academy
dni
godzin
minut
sekund
16-10-2022 10:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 8 kolejka
Chrobry
U-16 Głogów
Lotnik
Jeżów Sudecki
dni
godzin
minut
sekund
16-10-2022 12:30
II Wojewódzka Liga Młodzików / 9 kolejka
Chrobry
U-13 Głogów
Miedź
Legnica
dni
godzin
minut
sekund
16-10-2022 14:30
III Okręgowa Liga Młodzików / 10 kolejka
Chrobry
U-13 III Głogów
Jaworzanka
1946 Jawor
dni
godzin
minut
sekund
16-10-2022 15:00
3 Liga Kobiet / 8 kolejka
Górnik
Zabrze
Chrobry
Głogów
dni
godzin
minut
sekund
19-10-2022 17:00
II Wojewódzka Liga Młodzików / 10 kolejka
Łużyce
Lubań
Chrobry
U-13 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
19-10-2022 17:00
II Wojewódzka Liga Trampkarzy / 11 kolejka
Chrobry
U-15 II Głogów
Lotnik
Jeżów Sudecki
dni
godzin
minut
sekund
22-10-2022 00:00
IV Okręgowa Liga Młodzików / 11 kolejka
Chrobry
U-13 IV Głogów
Zamet
Przemków
dni
godzin
minut
sekund
22-10-2022 00:00
3 Liga / 13 kolejka
Gwarek
Tarnowskie Góry
Chrobry
II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
22-10-2022 00:00
Centralna Liga Juniorów U-17 / 11 kolejka
Chrobry
U-17 Głogów
Lech
Poznań
dni
godzin
minut
sekund
22-10-2022 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 11 kolejka
Chrobry
U-13 II Głogów
Amico
Lubin
dni
godzin
minut
sekund
22-10-2022 00:00
Centralna Liga Juniorów U-15 / 10 kolejka
Śląsk
Wrocław
Chrobry
U-15 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
22-10-2022 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 11 kolejka
Zagłębie
Lubin
Chrobry
U-13 III Głogów
dni
godzin
minut
sekund
22-10-2022 00:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 9 kolejka
Orzeł
Ząbkowice Śląskie
Chrobry
U-16 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
22-10-2022 00:00
III Okręgowa Liga Trampkarzy / 11 kolejka
Chrobry
U-15 III Głogów
Zagłębie
Lubin Future
dni
godzin
minut
sekund
22-10-2022 11:00
I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 9 kolejka
Chrobry
U-17 II Głogów
AP
Brzeg Dolny
dni
godzin
minut
sekund
22-10-2022 11:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy C2 / 9 kolejka
Zagłębie
Lubin
dni
godzin
minut
sekund
22-10-2022 13:00
II Wojewódzka Liga Młodzików / 11 kolejka
Chrobry
U-13 Głogów
Zagłębie
II Lubin
dni
godzin
minut
sekund
22-10-2022 13:00
V Okręgowa Liga Młodzików / 11 kolejka
Gwardia
Białołęka
Chrobry
U-13 V Głogów
dni
godzin
minut
sekund
22-10-2022 18:00
I Wojewódzka Liga Juniorów / 11 kolejka
Ślęza
Wrocław
Chrobry
U-19 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
23-10-2022 14:00
II Wojewódzka Liga Trampkarzy / 12 kolejka
Miedź
Legnica
Chrobry
U-15 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
23-10-2022 15:00
3 Liga Kobiet / 9 kolejka
Chrobry
Głogów
Stilon
Gorzów
dni
godzin
minut
sekund
29-10-2022 00:00
V Okręgowa Liga Młodzików / 12 kolejka
Chrobry
U-13 V Głogów
Sokół
Jerzmanowa
dni
godzin
minut
sekund
29-10-2022 00:00
Centralna Liga Juniorów U-17 / 12 kolejka
Chemik
Bydgoszcz
Chrobry
U-17 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
29-10-2022 00:00
Centralna Liga Juniorów U-15 / 11 kolejka
Chrobry
U-15 Głogów
Olympic
Junior Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
29-10-2022 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 12 kolejka
Chrobry
U-13 III Głogów
Górnik
Złotoryja
dni
godzin
minut
sekund
29-10-2022 00:00
III Okręgowa Liga Trampkarzy / 12 kolejka
Oriens
Chojnów
Chrobry
U-15 III Głogów
dni
godzin
minut
sekund
29-10-2022 11:00
I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 10 kolejka
Olympic
Junior Wrocław
Chrobry
U-17 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
29-10-2022 12:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 12 kolejka
Konfeks
Legnica
Chrobry
U-13 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
29-10-2022 13:00
II Wojewódzka Liga Młodzików / 12 kolejka
Zagłębie
Lubin
Chrobry
U-13 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
29-10-2022 15:00
3 Liga / 14 kolejka
MKS
Kluczbork
Chrobry
II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
29-10-2022 15:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 10 kolejka
Chrobry
U-16 Głogów
Olympic
Junior Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
30-10-2022 13:00
I Wojewódzka Liga Juniorów / 12 kolejka
Parasol
Wrocław
Chrobry
U-19 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
30-10-2022 14:00
3 Liga Kobiet / 10 kolejka
Polonia
Świdnica
Chrobry
Głogów
dni
godzin
minut
sekund
05-11-2022 00:00
III Okręgowa Liga Trampkarzy / 13 kolejka
Chrobry
U-15 III Głogów
Mewa
Kunice
dni
godzin
minut
sekund
05-11-2022 00:00
IV Okręgowa Liga Młodzików / 13 kolejka
Kopalniak
Gaworzyce
Chrobry
U-13 IV Głogów
dni
godzin
minut
sekund
05-11-2022 00:00
3 Liga / 15 kolejka
Chrobry
II Głogów
Górnik
II Zabrze
dni
godzin
minut
sekund
05-11-2022 00:00
Centralna Liga Juniorów U-17 / 13 kolejka
Chrobry
U-17 Głogów
Rekord
Bielsko-Biała
dni
godzin
minut
sekund
05-11-2022 00:00
Centralna Liga Juniorów U-15 / 12 kolejka
Raków
Częstochowa
Chrobry
U-15 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
05-11-2022 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 13 kolejka
Chrobry
U-13 II Głogów
Chrobry
U-13 III Głogów
dni
godzin
minut
sekund
05-11-2022 00:00
I Wojewódzka Liga Juniorów / 13 kolejka
Chrobry
U-19 Głogów
Moto-Jelcz
Oława
dni
godzin
minut
sekund
05-11-2022 11:00
II Wojewódzka Liga Trampkarzy / 14 kolejka
Chrobry
U-15 II Głogów
Karkonosze
Jelenia Góra
dni
godzin
minut
sekund
05-11-2022 12:30
I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 11 kolejka
Chrobry
U-17 II Głogów
Śląsk
Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
05-11-2022 13:00
II Wojewódzka Liga Młodzików / 13 kolejka
Chrobry
U-13 Głogów
Karkonosze
Jelenia Góra
dni
godzin
minut
sekund
05-11-2022 15:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 11 kolejka
Miedź
Legnica
Chrobry
U-16 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
06-11-2022 11:00
V Okręgowa Liga Młodzików / 13 kolejka
Mieszko
Ruszowice
Chrobry
U-13 V Głogów
dni
godzin
minut
sekund
06-11-2022 14:00
3 Liga Kobiet / 11 kolejka
Chrobry
Głogów
Unia
Opole
dni
godzin
minut
sekund
12-11-2022 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 14 kolejka
Chrobry
U-13 III Głogów
Konfeks
Legnica
dni
godzin
minut
sekund
12-11-2022 00:00
IV Okręgowa Liga Młodzików / 14 kolejka
Chrobry
U-13 IV Głogów
Zagłębie
Lubin Future
dni
godzin
minut
sekund
12-11-2022 00:00
V Okręgowa Liga Młodzików / 14 kolejka
Chrobry
U-13 V Głogów
Zawisza
Serby
dni
godzin
minut
sekund
12-11-2022 00:00
3 Liga / 16 kolejka
Raków
II Częstochowa
Chrobry
II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
12-11-2022 00:00
Centralna Liga Juniorów U-17 / 14 kolejka
FASE
Szczecin
Chrobry
U-17 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
12-11-2022 00:00
Centralna Liga Juniorów U-15 / 13 kolejka
Odra
Opole
Chrobry
U-15 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
12-11-2022 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 14 kolejka
Iskra
Kochlice
Chrobry
U-13 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
12-11-2022 11:00
I Wojewódzka Liga Juniorów / 14 kolejka
Bobrzanie
Bolesławiec
Chrobry
U-19 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
12-11-2022 13:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 12 kolejka
Chrobry
U-16 Głogów
Ślęza
Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
12-11-2022 13:00
II Wojewódzka Liga Młodzików / 14 kolejka
Iskra
Kochlice
Chrobry
U-13 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
12-11-2022 14:00
3 Liga Kobiet / 1 kolejka
MUKS
PS Kostrzyn
Chrobry
Głogów
dni
godzin
minut
sekund
19-11-2022 00:00
3 Liga / 17 kolejka
Chrobry
II Głogów
Ślęza
Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
19-11-2022 00:00
Centralna Liga Juniorów U-17 / 15 kolejka
Chrobry
U-17 Głogów
Górnik
Zabrze
dni
godzin
minut
sekund
19-11-2022 00:00
Centralna Liga Juniorów U-15 / 14 kolejka
Chrobry
U-15 Głogów
GKS
Katowice
dni
godzin
minut
sekund
19-11-2022 11:00
I Wojewódzka Liga Juniorów / 15 kolejka
Chrobry
U-19 Głogów
Polonia-Stal
Świdnica
dni
godzin
minut
sekund
19-11-2022 11:00
I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 13 kolejka
Chrobry
U-17 II Głogów
Górnik
Polkowice
dni
godzin
minut
sekund
19-11-2022 13:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 13 kolejka
Polonia-Stal
Świdnica
Chrobry
U-16 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
3 Liga
LP.
M
W/R/P
P
1
Raków II Częstochowa
9
8 / 1 / 0
25
2
Polonia Bytom
9
6 / 0 / 3
18
3
Rekord Bielsko-Biała
9
5 / 2 / 2
17
4
Górnik II Zabrze
9
5 / 2 / 2
17
5
Gwarek Tarnowskie Góry
9
5 / 2 / 2
17
14
Chrobry II Głogów
9
3 / 0 / 6
9
100% akcji Spółki
Sponsor Główny
Partner techniczny
Sponsorzy Ligi
Business Club Platynowy / Sponsor Premium
Business Club Złoty
Business Club Srebrny
Business Club Brązowy
Kluby partnerskie