Rezerwy wiceliderem po rundzie

W ostatnim meczu tego roku rezerwy Chrobrego Głogów zremisowały z Konfeksem Legnica 1:1. Przy wygranej Karkonoszy w niedzielnym spotkaniu oznacza to, że liderem do rundy wiosennej będzie zespół z Jeleniej Góry. Pomarańczowo-Czarni…
22-11-2020 03:18

W ostatnim meczu tego roku rezerwy Chrobrego Głogów zremisowały z Konfeksem Legnica 1:1. Przy wygranej Karkonoszy w niedzielnym spotkaniu oznacza to, że liderem do rundy wiosennej będzie zespół z Jeleniej Góry. Pomarańczowo-Czarni przezimują na drugim miejscu z jednym punktem straty, więc wiosna w Koleje Dolnośląskie 4 Ligi od początku zapowiada się bardzo zacięcie.

W Legnicy obie bramki padły po przerwie. W 55 minucie bramkostrzelnego ostatnio Adriana Marciniaka zmienił Olaf Zygmunt i sam trafił do siatki. Od 60 minuty głogowianie prowadzili z Konfeksem, lecz rywale potrafili wyrównać. W końcówce zabrakło szczęścia, gdy w 82 minucie Wiktor Kobiela podchodził do rzutu karnego. Mógł zapewnić zespołowi zwycięstwo, jednak bramkarz rywali obronił jego strzał i zagwarantował gospodarzom punkt, bo wynik do końca nie uległ zmianie.

Runda wiosenna w 4 Lidze ruszy w marcu 2021 roku. Do tego momentu liderem będą Karkonosze z 43 punktami. Drugi Chrobry ma ich 42, trzeci Apis Jędrzychowie 37, a czwarta Sparta Rudna 31. Wychodzi na to, że walka o końcowe zwycięstwo rozegra się pomiędzy pierwszą trójką.

Konfeks Legnica - Chrobry II Głogów 1:1 (0:0)

0:1 Zygmunt 60