3 Liga: o 16.00 mecz w Pawłowicach

Chrobry II stoi przed trudnym zadaniem. Dziś zagra na terenie trzeciej drużyny 3 Ligi.
24-09-2022 08:00
autor: ŁJ
Drugi zespół Chrobrego zmierzy się po południu z jednym z trzech najlepszych i zarazem najbardziej ofensywnych trzecioligowców. O godz. 16.00 rozpocznie się spotkanie z Pniówkiem Pawłowice.
 
Pniówek jest trzecioligowcem z bardzo długim stażem, bo na tym poziomie rywalizuje nieprzerwanie od 2008 roku. W ostatnich sezonach nie wypadał z górnej połowy tabeli i teraz też na takie wyautowanie się nie zanosi. Od trzech kolejek jest niepokonany i choć w tym okresie tylko raz zapunktował za trzy, pokonał w tym jednym spotkaniu 5. w tabeli Rekord Bielsko-Biała.
 
Drużyna z Pawłowic w tym sezonie poniosła tylko jedną porażkę, choć przed tygodniem było blisko drugiej. Bardzo długo Pniówek przegrywał z Gwarkiem Tarnowskie Góry, od 61 minuty już 0:2, ale ostatecznie bramkami zdobytymi w 89 i 90 minucie doprowadził do wyrównania. Nie obronił pozycji wicelidera, lecz dzięki temu punktowi jest trzeci. Trenerem Pniówka jest Jan Furlepa, a najlepszym strzelcem Mateusz Szatkowski z pięcioma golami na koncie, który w przeszłości grał na poziomie 1 i 2 Ligi, także przeciwko pierwszemu Chrobremu.
 
Sobota, 24 września
16.00 Pniówek Pawłowice – Chrobry II Głogów (3 Liga)
Pawłowice