Albert Zarówny zmienia barwy Wraz z końcem sezonu i wygaśnięciem kontraktu Albert Zarówny opuszcza Chrobrego Głogów. 22-06-2026 07:00 autor: ŁJ Nasz wychowanek otrzymał propozycję przedłużenia umowy, jednak zdecydował się kontynuować swoją karierę w innym klubie. Od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Pochodzący z Żagania Albert Zarówny dołączył do Akademii Piłki Nożnej Chrobry Głogów w wieku 13 lat. Od tamtego momentu nieprzerwanie reprezentował pomarańczowo-czarne barwy, przechodząc wszystkie etapy szkolenia. Łącznie spędził w klubie 10 sezonów. W 2022 roku zadebiutował w pierwszym zespole Chrobrego i rozegrał w nim ponad 60 spotkań, stając się ważną częścią drużyny. Dziękujemy Albertowi za zaangażowanie, pracę i godne reprezentowanie naszego klubu przez wszystkie lata spędzone przy Wita Stwosza. Jesteśmy dumni z jego rozwoju, który dokonywał się w strukturach naszej Akademii, i życzymy mu powodzenia oraz wielu sukcesów na dalszym etapie kariery. Albert, dziękujemy i do zobaczenia na piłkarskim szlaku!