Dziś mecz o awans do 3 Ligi

Przed nami drugie i decydujące o awansie do 3 Ligi spotkanie Chrobrego II z Lechią Dzierżoniów.
11-06-2022 08:38
autor: ŁJ

O godz. 19.00 na pierwszej płycie stadionu Chrobry II rozpocznie mecz z Lechią Dzierżoniów. To drugie i decydujące spotkanie barażowe o awans do 3 Ligi. Pierwsze do awansu nie przybliżyło żadnej ze stron, bo zakończyło się remisem 0:0.

 

W środę w Dzierżoniowie optyczną przewagę miała Lechia. Dysponuje znacznie bardziej doświadczonym składem i mogła to przekuć na bramkę w końcowych minutach, podczas których wyraźniej przycisnęła. Młody skład Chrobrego w obronie trzymał jednak poziom, a w pierwszej połowie miał swoją świetną szansę, lecz z uderzenia Eryka Pieczarki i dobitki Adriana Marciniaka był tylko rzut rożny. Tej sytuacji nie udało się wykorzystać, ale to pokazało, że głogowianie są w stanie wyjść z tej rywalizacji zwycięsko i dziś spróbują to udowodnić.

 

Jeśli po 90 minutach nadal będziemy mieć remis, zostanie zarządzona seria rzutów karnych. W dwumeczu barażowym nie mają znaczenia bramki zdobywane na wyjeździe, więc każdy podział punktów będzie oznaczał konkurs jedenastek.

 

Mecz rozegrany zostanie na głównej płycie stadionu przy ul. Wita Stwosza.
Wejście dla kibiców Chrobrego odbywać się będzie poprzez bramę boczną od strony hali widowiskowo-sportowej. Brama zostanie otwarta o godz. 18.30.
Dla kibiców z Dzierżoniowa udostępnimy sektor gości, na który wejście odbywać się będzie poprzez bramę główną od strony ul. Wita Stwosza.
Wstęp na mecz jest bezpłatny.

 

 

Sobota, 11 czerwca

19.00 Chrobry Głogów - Lechia Dzierżoniów (baraże o awans do 3 Ligi - 2 mecz)

Głogów, stadion