INAUGURUJEMY TRENERA OSIEDLOWEGO

Rozpoczyna się VII edycja Trenera Osiedlowego. Pierwsze zajęcia już w poniedziałek.
01-04-2022 01:40
ŁJ
W poniedziałek 4 kwietnia zainaugurujemy siódmą edycję sportowo-społecznego projektu Trener Osiedlowy, który jako Chrobry Głogów po raz kolejny poprowadzimy, a który jest finansowany ze środków Gminy Miejskiej Głogów. Od tego dnia do końca października na ośmiu przyszkolnych boiskach nasi trenerzy będą prowadzić bezpłatne treningi o charakterze interdyscyplinarnym.
 
Kadrę trenerską tegorocznej edycji Trenera Osiedlowego wzmocnili Anna Butrowska, Nikola Bielawska, Paweł Oborski i Oleksandr Hutsuliak. Dołączyli do trenerów, których dzieci i młodzież doskonale znają, czyli do Joanny Marszałek, Małgorzaty Kraszewskiej, Claudii Prautzsch, Mateusza Rozmusa i Mirosława Gaczyńskiego. Nasi trenerzy są o różnych specjalizacjach i dzięki temu gwarantują zróżnicowany charakter zajęć.
 
Uczestnictwo w projekcie Trener Osiedlowy jest bezpłatne i nie wymaga zapisów. Na każdym z ośmiu boisk odbywa się sześć godzin treningów tygodniowo. Ich dokładny plan dostępny jest na stronie www.trenerosiedlowy.glogow.org.

W siódmej edycji Trenera Osiedlowego nie zabraknie stałych, sprawdzonych i cieszących się popularnością wydarzeń. W okresie wakacyjnym po raz trzeci wystartuje piłkarska Liga Osiedlowa z rywalizacją wszystkich osiedlowych drużyn na zasadach znanych nam wszystkim z lig profesjonalnych. Przed rokiem główną nagrodą za zwycięstwo był wyjazd na mecz reprezentacji Polski na Stadion Narodowy w Warszawie i w tym roku również zamierzamy zaskoczyć. Poza tym planujemy duży turniej na stadionie i wiele organizowanych w ramach zajęć wyjść integracyjnych. Już w niedzielę dzieci i młodzież z boiska przy szkole podstawowej nr 13 wraz ze swoim trenerem weźmie udział w meczu Fortuna 1 Ligi Chrobrego Głogów z Puszczą Niepołomice.

POZNAJ NOWYCH TRENERÓW OSIEDLOWYCH!