Krzysztof Wróblewski zostaje w Chrobrym Krzysztof Wróblewski wraca z wypożyczenia i pozostanie zawodnikiem Chrobrego przez kolejny rok. 25-06-2026 08:07 autor: ŁJ Klub skorzystał z zapisu zawartego w umowie, przedłużając kontrakt 24-letniego bramkarza do końca następnego sezonu. Dla Krzysztofa Wróblewskiego będzie to już trzeci sezon w pomarańczowo-czarnych barwach. W trakcie dotychczasowego pobytu w Chrobrym golkiper zdobywał doświadczenie na wypożyczeniach. Najpierw reprezentował barwy Wisły Puławy, a ostatnio Hutnika Kraków. W rundzie spędzonej w krakowskim zespole wystąpił w 12 spotkaniach ligowych, pełniąc rolę podstawowego bramkarza. Teraz wraca do Głogowa, gdzie będzie walczył o miejsce między słupkami Chrobrego w nadchodzącym sezonie.