Wielki Piknik Akademii zakończył sezon 26/27

Za nami oficjalne zakończenie sezonu 2025/26 w Akademii!
26-06-2026 08:28
autor: ŁJ
Podczas rodzinnego pikniku na stadionie, wspólnie z zawodnikami i ich rodzicami, podsumowaliśmy pełen pracy, zaangażowania i sportowych emocji rok. Były konkurencje indywidualne, mecze rodziców z trenerami, zabawa na dmuchańcach, zimne lody i woda dla ochłody, a wszystko w piłkarskim klimacie z dobrą muzyką.
 
Teraz czas na zasłużony odpoczynek! Życzymy wszystkim udanych wakacji, dużo relaksu, naładowania baterii i do zobaczenia już wkrótce na boiskach! 
 
Dziękujemy Społem Głogów i PWiK w Głogowie sp z o.o. za wsparcie.