Oferta pracy: trener do Akademii Piłki Nożnej

Szczegóły oferty pracy dla trenera piłki nożnej w klubowej Akademii.
27-06-2024 08:47
autor: ŁJ
Ogłoszenie o Pracy: Trener Piłki Nożnej

Miejsce pracy: Chrobry Głogów S.A.

Typ zatrudnienia: Na zlecenie.

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego trenera piłki nożnej, który dołączy do naszej Akademii. Trener będzie odpowiedzialny za prowadzenie treningów, rozwijanie umiejętności piłkarskich naszych zawodników oraz wspieranie ich w osiąganiu sukcesów sportowych.

Obowiązki:
  • Planowanie i prowadzenie treningów piłkarskich jako trener/asystent trenera dla grup wiekowych U6-U13
  • Monitorowanie postępów zawodników
  • Współpraca z innymi trenerami oraz zarządem Akademii
  • Kształtowanie pozytywnych relacji z zawodnikami i rodzicami

Wymagania:
  • Licencja trenerska UEFA C/UEFA B lub wyższa
  • Wiedza na temat nowoczesnych metod treningowych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Pasja do piłki nożnej i motywacja do pracy z młodzieżą

Oferujemy:
  • Stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podwyższenia kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Dostęp do nowoczesnej bazy sportowej

Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: grzegorz.nowak@chrobry-glogow.pl

Kontakt: Grzegorz Nowak, tel. 504 591 757