Nowa odsłona chrobry-glogow.pl

17-03-2022 08:42
ŁJ, MK MK
Adres ten sam, ale styl już zupełnie inny. Pod stałym adresem chrobry-glogow.pl uruchomiliśmy nowe strony internetowe Klubu, Akademii i całej Spółki.
 
Poprzednia strona funkcjonowała od 2012 roku - w momencie, w którym zespół występował w 2 Lidze. Po upływie 10 lat przestawała nadążać za technologicznymi rozwiązaniami oraz rozwojem Chrobrego. Postanowiliśmy więc całkowicie przebudować serwisy będące wizerunkiem Chrobrego w internecie. Mając świadomość, że większość użytkowników korzystała ze strony za pośrednictwem urządzeń mobilnych, a dotychczasowa była im nieprzyjazna, zadbaliśmy o jej zgodność z telefonami i smartfonami. Dużą zmianą jest też jej tematyczny podział, porządek i łatwość w wyszukiwaniu konkretnych informacji. W ramach projektu firma odpowiedzialna za zadanie zbudowała cztery serwisy. Kibice będą szukać informacji na stronie klubowej, rodzice i młodsi zawodnicy na stronie Akademii, osoby szukające aktywności w czasie wolnym chętnie sprawdzą bogatą ofertę Obiektów sportowych, a  ci, którzy chcą do aktywności wrócić po urazie czy kontuzji zerkną na ofertę Centrum Rehabilitacji.
 
STRONA KLUBOWA - dzięki nowej odsłonie macie pod ręką dostęp nie tylko do najświeższych oraz najważniejszych aktualności z życia klubu i drużyny. W łatwy sposób zobaczycie terminy najbliższych meczów, przejdziecie do systemu biletowego czy sklepowego, którego moduł uwzględnia wyświetlanie na stronie głównej polecanych produktów. Zyskują też Sponsorzy klubu, których logotypy i inne reklamy są jeszcze bardziej widoczne dla odbiorców. Przydatne informacje sprawnie uzyskają przedstawiciele mediów, a osobom spoza Głogowa możemy zaprezentować atrakcje naszego miasta.
 
STRONA AKADEMII - certyfikowana klubowa Akademia jest ważną i obszerną częścią Chrobrego, dlatego od teraz w internecie ma swoje odrębne miejsce. Jako rodzicie najczęściej wyszukiwaliście informacji naborowych i kontaktowych, a jako młodsi zawodnicy terminarzy i innych aktualności. Teraz to wszystko otrzymujecie w jednym, dedykowanym sprawom Akademii miejscu.  
 
STRONA OBIEKTÓW SPORTOWYCH - to aktualności i opisy  w jednym przejrzystym miejscu. Każdy obiekt ma swoją dedykowaną stronę, na której sprawdzicie wszystkie informacje. Do tego blog, który da Wam sporo wiedzy sporcie, dyscyplinach sportowych, o tym jak wpłyną na Was treningi i wiele więcej.
 
STRONA CENTRUM REHABILITACJI - to czytelny przewodnik po zabiegach, terapiach i masażach. To przejrzyste opisy i informacje. Dowiecie się o tym co zabrać ze sobą na wizytę, o przebiegu zabiegów, o tym jak działają dane terapie i wiele więcej. 
 
Miłego korzystania!