Administracja

Sekretariat Spółki Chrobry Głogów S.A.

ul. Rudnowska 17B (pływalnia), 67-200 Głogów

tel. 76 835 61 93
fax 76 835 68 84
sekretariat@chrobry-glogow.pl

 

Sekretariat Klubu Piłkarskiego Chrobry Głogów

ul. Wita Stwosza 1 (budynek piłkarski), 67-200 Głogów

klub@chrobry-glogow.pl

 

Obsługa Klienta

Biuro Obsługi Klienta Pływalni Chrobry i Zespołu Basenów Odkrytych

tel. 76 833 22 55
tel. 504 273 513 

 

Biuro Obsługi Klienta Hali Widowiskowo-Sportowej/Kortów Tenisowych

tel. 76 835 55 76
tel. 504 274 621 

 

Dział techniczny

Kierownik ds. technicznych

Piotr Maniara

tel. służbowy 602 257 995
piotr.maniara@chrobry-glogow.pl

 

Dział Utrzymania Obiektów

Kierownik Działu Utrzymania Obiektów

Marcin Gaworski

tel. służbowy 504 273 567
marcin.gaworski@chrobry-glogow.pl

 

Dział Basenów

Kierownik Działu Basenów

Marcin Bury

tel. służbowy 504 273 474
marcin.bury@chrobry-glogow.pl

 

Centrum Rehabilitacji

Rehabilitacja (hala widowiskowo-sportowa)

tel. 76 835 55 76
rehabilitacja@chrobry-glogow.pl  

 

Koordynator Centrum Rehabilitacji

Kamila Kuczeła 

tel. służbowy 504 274 097

kamila.kuczela@chrobry-glogow.pl 

 

Organizacja Imprez

Specjalista ds. Organizacji Imprez

Roman Hnat

tel. służbowy 504 273 452

roman.hnat@chrobry-glogow.pl 

 

Marketing

Specjalista ds. Marketingu Klubu Piłkarskiego

Alicja Męczyńska

tel. służbowy 504 591 831

alicja.meczynska@chrobry-glogow.pl

 

Specjalista ds. Marketingu Klubu Piłkarskiego

Łukasz Jaremkiewicz

tel. służbowy 504 591 755
lukasz.jaremkiewicz@chrobry-glogow.pl

 

Specjalista ds. Marketingu Obiektów Sportowych

Mateusz Kaczmarek

tel. służbowy 504 591 769

mateusz.kaczmarek@chrobry-glogow.pl 

 

Dział Piłki Nożnej

Zgłoszenia na mecze

rezerwacje@chrobry-glogow.pl 

 

Koordynator ds. Szkolenia Młodzieży Akademii Piłki Nożnej

Grzegorz Nowak

tel. 504 591 757

grzegorz.nowak@chrobry-glogow.pl  

 

Kierownik ds. Administracyjnych Akademii Piłki Nożnej

Mateusz Rozmus

tel. 609 630 440

mateusz.rozmus@chrobry-glogow.pl 

 

Ochrona Danych Osobowych

Inspektor Ochrony Danych

Tomasz Wadas

tel. 509 737 586

iod@chrobry-glogow.pl