Nabór do Akademii

 1. APN Piłkarskie Przedszkole - roczniki 2017, 2018
 2. APN grupy selekcyjne i młodzieżowe - roczniki 2009-2016

Formularz zgłoszeniowy

Aby zapisać dziecko do Akademii Piłki Nożnej Chrobrego Głogów wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy z oficjalnej strony internetowej (odnośnik poniżej), wypełnić i dostarczyć:

 • mailowo na adres e-mail  klub@chrobry-glogow.pl
 • lub osobiście do budynku piłkarskiego Chrobry przy ul. Wita Stwosza 3 (biuro nr 2)
  poniedziałki, godz. 10.00-11.00 / wtorki, godz. 17.00-18.00 / czwartki, godz. 09.00-10.00

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

POBIERZ OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Formularze można pobrać też na miejscu w budynku piłkarskim Chrobry. Na podstawie złożonych formularzy przygotowane zostaną umowy, które - po wcześniejszej informacji ze strony klubu - należy osobiście podpisać.


Informacja dla rodziców

 • Zapisując dziecko do Akademii Piłki Nożnej podpisują Państwo umowę na najbliższy cykl i kolejne. Najbliższy, dziesięciomiesięczny cykl zajęć obejmuje miesiące od września 2021r. do czerwca 2022r. W tym czasie zaplanowano minimum 80 jednostek treningowych.
 • Do Akademii Piłki Nożnej można dołączyć w trakcie trwania danego cyklu.
 • Rodzice dzieci, które trenowały w Chrobrym w sezonie 2020/2021, mają zawarte umowy na czas nieokreślony. W takim przypadku nie ma konieczności podpisywania nowych umów. Umowy podpisywać będą tylko opiekunowie nowych zawodników przyjmowanych do APN.
 • Warunkiem uczestnictwa w treningach jest brak zaległości finansowych lub ich uregulowanie za poprzedni sezon do dnia 31 sierpnia 2021 roku. Informacji na temat zaległości udziela kierownik ds. administracyjnych (patrz "KONTAKT I PŁATNOŚCI")
 • Wypowiedzenia umów należy składać mailowo (klub@chrobry-glogow.pl) lub osobiście w budynku piłkarskim Chrobry w godzinach pracy koordynatora szkolenia młodzieży (patrz "KONTAKT I PŁATNOŚCI")