ChG II: "zwycięstwa cieszą, porażki uczą"

"Derbowy" sparing Chrobrego II z Miedzią II Legnica dla rywali.
16-07-2022 03:04
autor: ŁJ
Chrobry II kontynuuje przygotowania do sezonu w 3 Lidze. W drugim meczu sparingowym przegrał z Miedzią II Legnica 0:4. - Zwycięstwa cieszą, a porażki uczą, a my na pewno wyciągniemy z tego wnioski - mówił trener Sebastian Górski.
 
- Kolejny dobry materiał do analizy i dalszej pracy – podsumowywał trener Chrobrego II Sebastian Górski. - Nie wyciągamy daleko idących wniosków po grach sparingowych, bo testujemy różne rozwiązania kadrowe i organizacyjne, ale nie możemy powtarzać tych samych prostych błędów, które rywale na tym poziomie skrupulatnie wykorzystują.  Mamy jeszcze czas, aby odpowiednio to poukładać. Zwycięstwa cieszą, a porażki uczą, a my na pewno wyciągniemy z tego wnioski. Analiza i do roboty.
 
Przed wyjazdem na obóz do Bucza głogowian czeka jeszcze jeden sprawdzian. W sobotę 23 lipca o godz. 11.30 zespół zagra z Polonią-Stalą Świdnica i po nim wyruszy na tygodniowe zgrupowanie.
 
Chrobry II Głogów - Miedź II Legnica 0:4
 
Chrobry (I połowa): Turkiewicz - Fryzowicz, testowany, Malczuk, Wawrzyniak, Jandziak, testowany, Draczyński, Bartecki, testowany, Marciniak.
 
Chrobry (II połowa): Smereka - Mazurek, Dopierała, Matysiak, Krawiec, Jurgo, Jaszczyk, Inoue, Zygmunt, Bartlewicz, Antosik.