Chrobry II remisuje w sparingu i jedzie na obóz

Chrobry II remisuje w sparingu z Polonią-Stalą Świdnica 2:2.
23-07-2022 02:45
autor: ŁJ
Remisem II zakończył się sobotni sparing Chrobrego II Głogów z Polonią-Stalą Świdnica. Pomarańczowo-Czarni po tym meczu udali się na obóz do Bucza, gdzie rozegrają dwa ostatnie sparingi przed debiutem w 3 Lidze.
 
- Dobrze dziś wyglądaliśmy w organizacji gry w ofensywie. To cieszy, bo w tygodniu pracowaliśmy nad rozwinięciem ataku i widać było efekt.  Stworzyliśmy sobie bardzo dużo sytuacji do zdobycia bramki po wielu składnych akcjach. To cieszy, że dochodzimy do bardzo dogodnych okazji, ale najwyższy czas już zacząć strzelać. Cieszy też, że w zespole jest pozytywna rywalizacja. Na razie testujemy różne rozwiązania, a o tym kto wywalczy sobie miejsce w podstawowym składzie zdecydują najbliższe dwa tygodnie - mówił trener Chrobrego II Sebastian Górski.
 
Podczas zgrupowania w Buczu głogowianie zmierza się z Cariną Gubin i Odrą Nietków.
 
Chrobry II Głogów - Polonia Stał Świdnica 2:2 (0:1)
 
Bramki (Chrobry II): Marciniak, testowany.
 
Chrobry (I połowa): Lasoń - Krawiec, Maćkowiak, Wawrzyniak, Malczuk, Jandziak, Jaszczyk, testowany, Inoue, Bartlewicz, Wojciechowski.
 
Chrobry (II połowa): Turkiewicz - Dopierała, Mazurek, Fryzowicz, Bartecki, Jurgo, Draczyński, testowany, Marciniak, Matysiak, Zygmunt.