Chrobry II debiutuje w 3 Lidze

Dziś trzecioligowy debiut Chrobrego II Głogów. O godz. 18.00 wyjazdowy mecz 1 kolejki ze Stalą Brzeg.
06-08-2022 04:53
autor: ŁJ
Od wyjazdu Chrobry II Głogów zaczyna sezon w 3 Lidze. Dziś o godz. 18.00 Pomarańczowo-Czarni rozpoczną swój mecz ze Stalą Brzeg.
 
Dla Chrobrego II będzie to trzecioligowy debiut. Od historycznego dla klubu awansu na ten poziom minął ponad miesiąc i sporo zdążyło się wydarzyć – kilka tygodni pracowitych przygotowań, pięć rozegranych sparingów, wyjazd na obóz - ale nie zmienił się schemat, według którego ta drużyna jest budowana. A jest nadal młoda, w większości złożona z młodzieżowców.
- Wszyscy musimy dać z siebie więcej i wejść na wyższy poziom zarówno sportowy jak i organizacyjny. Lubimy takie wyzwania i cieszymy się z miejsca, w którym jesteśmy. Wierzę w ten zespół i jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Nie możemy doczekać się startu rozgrywek. Zamierzamy sprawić kolejną niespodziankę - mówił po ostatnim, wygranym 4:2 z Odrą Nietków sparingu trener Chrobrego II Sebastian Górski.
 
Pierwszy rywal Chrobrego ma ugruntowaną pozycję w 3 Lidze, w której występuje niezmiennie od 2016 roku. Rozpoczynający się sezon będzie siódmym kolejnym na tym szczeblu dla Stali. W ostatnim zespół prowadzony przez trenera Marcina Nowackiego zajął 9 miejsce.
 
 
 

Sobota, 6 sierpnia

18.00 Stal Brzeg – Chrobry II Głogów (3 Liga)
Brzeg