"Zbieramy w tym okresie cenne lekcje"

Już tylko ponad tydzień do startu sezonu w 3 Lidze. Zawodnicy Chrobrego II kończą więc obóz w Buczu i serię sparingów.
29-07-2022 10:19
autor: ŁJ
Drugi Chrobry powoli kończy przygotowania do sezonu w 3 Lidze. Obecnie przebywa na zgrupowaniu w Buczu, ale na zaplanowane w tym czasie sparingi zjeżdża do Głogowa. W środę głogowianie w przedostatnim teście przegrali z Cariną Gubin 1:5. - Zbieramy w tym okresie bardzo cenne lekcje - oceniał trener Sebastian Górski.
 
- Widzimy, gdzie mamy braki, gdzie popełniamy błędy i nad czym musimy pracować. Adaptacja to proces, który musi potrwać. Cieszę się, że w tym okresie boisko nam tak dużo pokazuje, dzięki temu będziemy lepiej przygotowani w odpowiednim momencie - podsumował szkoleniowiec Chrobrego II.
 
Do ligi już blisko, bo w przyszłym tygodniu pierwsza kolejka i wyjazdowe spotkanie ze Stalą Brzeg. Wcześniej ostatni sparing – w sobotę o godz. 11.00 w Głogowie na zakończenie obozu Pomarańczowo-Czarni zmierzą się z Odrą Nietków.
 
 
Chrobry II Głogów - Carina Gubin 1:5 (0:1)
Bramka (Chrobry): Maćkowiak.
 
Chrobry (I połowa): Turkiewicz - Maćkowiak, Fryzowicz, Malczuk, Wawrzyniak, Jandziak, testowany, Draczyński, Marciniak, Wojciechowski, Bartlewicz.
 
Chrobry (II połowa): Lasoń - Dopierała, Bartecki, Fryzowicz|Maćkowiak, Wawrzyniak, Jurgo, Jaszczyk, Inoue, Zygmunt, Matysiak, Krawiec.