ChG II: 4:2 w ostatnim sparingu

Chrobry II - Odra Nietków 4:2 na tydzień przed debiutem w 3 Lidze.
30-07-2022 09:52
autor: ŁJ
Pozytywnym akcentem Chrobry II zakończył sparowanie w trakcie przygotowań do startu 3 Ligi. W ostatnim sprawdzianie na tydzień przed inauguracją głogowianie pokonali Odrę Nietków – wicelidera 4 Ligi lubuskiej ostatniego sezonu – 4:2.
 
- Zakończyliśmy okres przedstartowy, który dużo nam pokazał - podsumowuje ten czas trener Chrobrego II Sebastian Górski. - Widać, że mistrzostwo czwartej ligi nie było przypadkowe, zapracowaliśmy na nie. Teraz czeka nas większe wyzwanie. Wszyscy musimy dać z siebie więcej i wejść na wyższy poziom zarówno sportowy jak i organizacyjny. Lubimy takie wyzwania i cieszymy się z miejsca, w którym jesteśmy. Wierzę w ten zespół i jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Nie możemy doczekać się startu rozgrywek. Zamierzamy sprawić kolejną niespodziankę.
 
Przed młodzieżą tworzącą drugi zespół Chrobrego ostatnie szlify podczas kilku poprzedzających ligowy debiut treningowych dni. Kolejny mecz będzie już tym o punkty. W sobotę 6 sierpnia drużynę czeka poważne wyzwanie i wyjazdowy mecz ze Stalą Brzeg. Początek o godz. 18.00.
 
Chrobry II Głogów - Odra Nietków 4:2 (2:0)
 
Bramki (Chrobry): Inoue 2x, testowany, Bartlewicz.
 
Chrobry: Lasoń (46 Turkiewicz) - Maćkowiak (65 Malczuk), Wawrzyniak, Zarówny, Fryzowicz (46 Krawiec), Jandziak (65 Jurgo), testowany, Draczyński (46 Jaszczyk), Inoue, Zygmunt (60 Matysiak), Bartlewicz (60 Bartecki).