U-19: podium w Lidze Makroregionalenj

Juniorzy Chrobrego zakończyli sezon w Lidze Makroregionalnej na 3. miejscu.
22-06-2026 11:47
autor: ŁJ

Za zespołem U-19 Chrobrego bardzo udana runda w Lidze Makroregionalnej. Pomarańczowo-Czarni, prowadzeni przez trenerów Andrzeja Kwaśnika i Mateusza Łupaka, po wygraniu Wojewódzkiej Ligi Juniorów przez ostatnie pół roku rywalizowali z najlepszymi drużynami z województw śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego.

Rozgrywki Ligi Makroregionalnej, skupiające mistrzów i wicemistrzów poszczególnych województw, były dla głogowskich juniorów cennym sprawdzianem na wysokim poziomie. Młodzi zawodnicy Chrobrego pokazali się z bardzo dobrej strony, regularnie punktując i prezentując ambitną postawę. Ostatecznie Pomarańczowo-Czarni zakończyli sezon na 3. miejscu. Przypieczętowali to w ostatnim spotkaniu, w którym pewnie pokonali Lechię Zielona Góra 3:0. Na listę strzelców wpisali się Maniewski (dwukrotnie) i Grzeszczak.

Gratulujemy zawodnikom oraz sztabowi szkoleniowemu udanej rundy i miejsca na podium Ligi Makroregionalnej!